Bitcoiny zdarma

Pokud již máte Vaší Bitcoin adresu, (vypadá např.takhle: 1FfSoXq1kFn1ppNPCPei7KSsvZW8URjER1) není nic složitého na tom, jak přijmout bitcoiny zdarma.Vypište Vaší Bitcoin adresu do daného pole a opište potvrzovací kód, prohlédněte si pár reklam, klikněte na pár odkazů, nebo si jednoduše pusťte video na youtube a nechte se obdarovat dalšímy Bitcoiny. Všechny tyto sítě, které zde vydíte jsou mnou ověřené a platbu získáte na 100%. Postupem času budu přidávat i další, takže budu rád, když se na web budete vracet.

Coinad: Stačí se zaregistrovat a denně odklikat cca 15 reklam, za každou máte okolo 0.002mBTC. Prvního výběru se dočkáte do dvou týdnů. (Podle mého je to jedna z nejlepších sítí)

BTCClicks: Stačí se zaregistrovat a denně odklikat cca 25 reklam, za každou máte okolo 0.0006mBTC. Prvního výběru se dočkáte do dvou týdnů. (Reklamy se doplňují i v průběhu dne)

BitcoinClix: Stačí se zaregistrovat a denně odklikat cca 40 reklam, za každou dostane v rozmezí  0.0007-0.0122mBTC. Reklamy trvají 10-60 vteřin. (Platbu odesílají až, když se dostanete na hranici 10mBTC)

BitVisitor: Nemusíte se registrovat, stačí zadat pouze adresu vaší peněženky, kterou si systém bude pamatovat. Na reklamy jde klikat průběžně každých 5 minut. Za každou reklamu máte okolo 1uTBC (platbu odesílají po získání 100uTBC)

FreeBitcoin: Stačí se zaregistrovat a každou hodinu opsat ověřovací kod. Zaručená výhra je 0.00000355BTC. Nejvyšší možná výhra je 0.3555BTC (moje nejoblíbenější síť 100%doporučuji.)

Rugatu: Stačí se zaregistrovat a odpovídat na otázky uživatelů, kteří vás za dobrou odpoveď odmění. (Je potřeba dobrá AJ :) )

FreeBitcoinLottery:  Nemusíte se registrovat, stačí zadat pouze adresu vaší peněženky, kterou si systém bude pamatovat. Každou hodinu si můžete 5x vsadit zdarma něco jako sportku (stačí opsat captcha kod).

BitVisit: Nemusíte se registrovat, stačí zadat pouze adresu vaší peněženky, kterou si systém bude pamatovat. Funguje to stejně jako BitVisitor

!NEW! BtcFreeGameStačí se zaregistrovat a každou hodinu opsat ověřovací kod. Zaručená výhra je 0.01uBTC. Nejvyšší možná výhra je 1mBTC (moje nejoblíbenější síť 100%doporučuji.)

!NEW! QoinPro: Stačí se registrovat a to je vše. Každý den vám sami od sebe přibudou nějaké BTC na účet. (100% doporučuji, žádný háček v tom není.)

 

 

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *